За нас

Профил на компанијата

Основана во 2009 година, Guangzhou SOSU Electronic Technology Co., Ltd. е еден од најраните и најголемите производители на опрема за комерцијален екран во Кина, која интегрира истражување и развој, производство и маркетинг менаџмент.

SOSU има акумулирано изобилство индустриски искуства во областа на комерцијална опрема за прикажување.Компанијата има 8 патентни сертификати за изглед.Помина ISO 9001: 2015, ISO14001: 2015, CCC, CE, FCC, ROHS, сертификација за заштеда на енергија и други индустриски сертификати.

Во 2015 година, Сосу беше прогласен за еден од првите десет претпријатија во „Гуангдонг комерцијална приказ индустрија“!Компанијата има регистриран капитал од 30 милиони јуани.Има три производствени бази во Гуангжу Тианхе, Гуангжу Панју и Шенжен Гуангминг, со 6 подружници.Компанијата има годишно производство од повеќе од 20.000 комплети. годишна вредност на производство од повеќе од 50 милиони јуани, годишен просечен раст на профитот од 15%.

компанија 1

Производите на SOSU се фокусираат на дигитални знаци, ЛЦД-рекламна машина, интерактивна бела табла или настава и состаноци, киоск за испитување на допир, компјутер со индустриски панел, LCD видео ѕид, машина за рекламирање со голо око 3DA,Мултимедијална табла со нано допир и друга опрема за комерцијален приказ, за ​​да им обезбеди на клиентите професионални решенија за комерцијална интелигенција.

Комерцијална опрема за прикажување е широко користена градови, владин транспорт, финансии, трговија, забава, медицински третман, образование и други области.

Ние сме посветени да му служиме на секој клиент, посветени да им обезбедиме на клиентите најсовршени деловни решенија!

Воспостави
Површина
Вработените

Цел

Нашата цел е да бидеме лидери на комерцијални прикази и да ги направиме луѓето сè попогодни.

историја 1